Veľké Plyšové Jednorožce - Veľký Plyšový Jednorožec XXL

Veľké Plyšové Jednorožce - Veľký Plyšový Jednorožec XXL - TeddyWay
Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Ahojte, Som Jednorožec!

Verím, že ste už počuli mnoho verzií príbehov a rozprávok o magických jednorožcoch? Ja som jedným z nich! Možno nie až taký magický, ale skutočný jednorožec! Poviem vám jedno tajomstvo, jednorožce nemôžu žiť samé, potrebujú spriaznenú dušu, preto si hľadám najlepšieho kamaráta! Dúfam, že vy si ho hľadáte tiež!

Som veľmi jemný, milujem objatia, nežné ako pierko a plné radosti a šťastia. Preto sľubujem, že aj v ten najzachmúrenejší deň sa so mnou budete cítiť dobre.  Pripravujem sa na špeciálnu cestu, na konci ktorej nájdem vás – najlepších kamarátov! Už sa nemôžem dočkať kedy sa stretneme, pretože verím že sa do seba zamilujeme už od prvého momentu!

Ahoj kamaráti, dúfam že sa čoskoro stretneme!


Buďme Spolu Lenivý! 

Jednorožce sú plné prekvapení. Aj keď vyzerajú svižne a elegantne, v skutočnosti milujú tráviť čas lenivo so svojimi najlepšími kamarátmi. Pri spoločnom polihovaní sú jednorožce tými najlepšími spoločníkmi!  Obalia vás svojim teplým a mäkkým telom, s ktorým sa okamžite budete cítiť bezpečnejšie.

Nezabudnite si zo sebou svojho jednorožca zobrať aj do postele! V príbehoch sa spomína že jednorožce sú veľmi verné k svojim najlepším kamarátom a ochraňujú ich od všetkého zlého. Preto jednorožce nikdy nedopustia aby vás trápili zlé sny! Nezabudnite na svojho najlepšieho kamaráta ani pri ničnerobení, jednorožce sú totiž rady aj keď môžu len byť pri vás.


Čas Na Zábavu!

Keď jednorožec vstúpi do vášho domu, váš dom bude plný šťastia a radosti a na zachmúrené dni úplne zabudnete! Jednorožce sa rady zapoja do akejkoľvek aktivity. Zoznámte jednorožca s vašimi ostatnými kamarátmi, to ho bude určite baviť. Zahrajte sa na schovávačku, to majú jednorožce rady, aj keď hľadanie im vraj veľmi nejde.

Vyrazte spolu za dobrodružstvom! Čítajte svojmu novému kamarátov príbehy a rozprávky o iných jednorožcoch, nakoniec, je to tak zábavné! Jednorožec si bude užívať každý moment s vami a poďakuje vám za vašu lásku a nehu. Nakoniec, je dobré mať spoločníka s ktorým sa môžete zabávať, hrať, učiť a byť šťastní.

Product added to wishlist

Aby sme pre našich návštevníkov zabezpečili najlepšiu kvalitu prehliadania našich webových stránok, na štatistické a marketingové účely používame cookies, ktoré môžete kedykoľvek vypnúť.