Neponáhľajte Sa!
Získajte Zľavu 5% Na Váš Nákup!

Kliknite na tlačidlo, ktoré vidíte nižšie, a dostanete zľavový kód obchodu.

 “Teddyway” je obchodná spoločnosť predávajúca plyšové hračky, kvety a cukrárenské výrobky, ktorá pozýva každého podnikateľa alebo jednotlivca na nákup väčšieho množstva nami ponúkaných produktov.

Snažíme sa o to, aby veľkoobchod s našimi produktmi bol prístupný pre všetkých. Z tohto dôvodu, pri nákupe väčšieho množstva produktov, uplatňujeme zľavu 15% až 40% na všetky produkty nášho on-line obchodu.

Nami ponúkané produkty: 
Giant teddy bears
Giant stuffed unicorns
Giant stuffed elephants
Giant stuffed flamingos
Giant stuffed koalas
Giant stuffed pandas
Giant stuffed bunnies
Giant stuffed tigers
Giant stuffed penguins
Rose teddy bears
Flower boxes


Ako sa obrátiť, pokiaľ ide o veľkoobchode a spolupráci?

Pokiaľ ide o veľkoobchode a spolupráci, nás môžete kontaktovať e-mailom na adresu: info@teddyway.sk alebo inými kontaktmi z našej kontaktnej stránky: https://www.teddyway.sk/kontakty. Predtým, ako tak urobíte, odporúčame Vám prečítať si všetky podmienky uvedené na tejto stránke.


Kto môže sa obrátiť, pokiaľ ide o veľkoobchode?

Každý podnikateľ alebo jednotlivec, ktorý chce kúpiť väčšie množstvo nami ponúkaných produktov.


Existuje registračný poplatok?

Nie, sa neplatí žiadny poplatok za spoluprácu a registráciu obchodu.


Existujú nejaké dodatočné poplatky za začatie spolupráce?

Nie, sa neplatia žiadne dodatočné poplatky, pretože kupujete tovar bez sprostredkovateľa.


Aká zľava sa uplatňuje na veľkoobchod?

Pri objednávaní väčšieho množstva nami ponúkaných produktov, uplatňujeme zľavu 15%40% z uvedenej  maloobchodnej ceny (okrem uvedenej ceny v čase výpredaja).


Existuje požiadavka na minimálnu objednávku na nákup tovaru za veľkoobchodné ceny?

Áno. Aby sme mohli získať veľkoobchodné ceny nami ponúkaných produktov, minimálna hodnota objednávky musí byť aspoň 1500 EUR (pred zľavou). Náklady na doručenie a daň z pridanej hodnoty nie sú zahrnuté v tejto sume.


Ako sa uskutoční dodávka veľkoobchodnej objednávky?

Pre zaistenie rýchleho a bezpečného doručenia, v závislosti od veľkosti veľkoobchodnej objednávky, na doručenie tovaru využívame služby miestnych / medzinárodných logistických partnerov alebo kuriérske služby DPD / DHL. Týmto spôsobom zabezpečujeme, aby zásielka sa dostala k vám v uvedenej lehote a nedošlo k jej poškodeniu. Náklady na dopravu tovaru sa môžu líšiť v závislosti od veľkosti objednávky.

Product added to wishlist

Aby sme pre našich návštevníkov zabezpečili najlepšiu kvalitu prehliadania našich webových stránok, na štatistické a marketingové účely používame cookies, ktoré môžete kedykoľvek vypnúť.